Kutre profesionálne
Skladom

Kuter SD01Y Altezoro

Kuter Altezoro SD01Y umožňuje drviť  orechy, čokoládu , sekať mäso (nahrubo nasekané, nadr..
519,00 €

Kutre profesionálne

Chcete si kúpiť kuter do vašej kuchyne? Naša predajňa ponúka vysokokvalitné kutre, ktoré splnia všetky vaše kulinárske potreby.

Naše krájače sú určené na výrobu salám, klobás a párok mletím mäsa a zmiešaním hotovej hmoty s ďalšími komponentmi. Sú tiež nevyhnutné pri výrobe rôznych druhov koláčov a cestovín. Vďaka najvyššiemu stupňu mletia mäsa, jednotnej štruktúre a lepivosti, sú naše krájače dokonalým doplnkom do každej kuchyne.

Naše kutre sa dodávajú v dvoch veľkostiach, od miniatúrnych modelov pre domáce použitie až po výkonné priemyselné zariadenia na profesionálne použitie. Naši partnerskí výrobcovia sú známi svojou spoľahlivosťou a výkonom, čo zaisťuje, že naše produkty sú oceňované pre svoju kvalitu a odolnosť.

Okrem výkonu sú naše kutre navrhnuté aj s ohľadom na bezpečnosť. Proces mletia prebieha v tesne uzavretej nádobe, ktorú obsluha pozoruje cez pevný priehľadný kryt z potravinárskeho plastu. To zaisťuje, že operátor môže vidieť, čo sa deje vo vnútri a bez risku.

Poradíme Vám s výrobkami prezentovanými na našej stránke, vybraný výrobok zašleme do ktoréhokoľvek mesta na Slovensku a v Česku.

Aby sme to zhrnuli, naše kutre sú:            
   • efektívne a spoľahlivé
   • schopné znížiť náklady na pracovnú silu a zvýšiť produktivitu
   • nezameniteľné pri príprave surovín na klobásy, klobásy a párky, ako aj na rôzne druhy koláčov a cestovín
   • dostupné v 2 veľkostiach
   • navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť 

Neváhajte sa na nás obrátiť, ak máte akékoľvek otázky. Tešíme sa, že Vám pomôžeme nájsť vhodné zariadenie pre Vaše potreby.