Výrobník ľadu
Skladom

Výrobník ľadu Aristarco CP 20.6A

Na profesionálnu výrobu ľadu môžete použiť výrobník ľadu Aristarco CP 20.6A. Má malé rozmery, čo je ..
799,00 €
Skladom

Výrobník ľadu CP 25.6А Aristarco

Moderný výrobník ľadu Aristarco CP 25.6A je praktickým riešením pre tých, ktorí chcú získať ľad bez ..
856,00 €
Skladom

Výrobník ľadu CP 30.10 A Aristarco

Moderný výrobník ľadu Aristarco CP 30.10A je praktickým riešením pre tých, ktorí chcú získať ľad bez..
989,00 €
Skladom

Výrobník ľadu CP 50.25A Aristarco

Ak hľadáte kvalitný výrobník ľadu, tak tento model je presne to, čo potrebujete. Napriek svojmu výko..
1 175,00 €

Výrobník ľadu

Priemyselný výrobník ľadu nie je novinkou, no dnes už toto zariadenie prekonalo všetky očakávania profesionálov, pretože je vylepšené, vyrobené v novej kvalite, má moderný dizajn a je pomerne kompaktné. Takéto vybavenie je žiadané viac a viac.

Obľúbený je najmä výrobník ľadu na ľadové vločky, ktorý využijú majitelia rybích trhovísk, hyper/super/marketov, špecializovaných mäsiarstiev a pod. Takéto vybavenie je tiež nevyhnutné v podnikoch na spracovanie mäsa a rýb, napríklad na chladenie klobás a morských plodov.

Generátor ľadu bude potrebný v pekárenskom a cukrárskom priemysle. Používa sa v prípadoch, keď je potrebné rýchlo ochladiť cesto vo veľkých množstvách. Ak ste výrobcom poľnohospodárskych produktov, vybavenie ako výrobník ľadu môže byť užitočné aj na chladenie zeleniny a ovocia počas prepravy alebo na ich dlhodobé skladovanie.

Bude užitočné zakúpiť túto jednotku pre výrobcov a distribútorov gurmánskych produktov - chuť, farba a vôňa tovaru sú dokonale zachované pod ľadovými vločkami. Ak potrebujete vybavenie do reštaurácie, kaviarne, nočného klubu, baru alebo veľkého hotelového komplexu, odporúčame zakúpiť výrobník ľadových kociek.

Takáto jednotka je obzvlášť užitočná pri organizovaní preplnených podujatí, na ktorých sa stretávajú veľké masy ľudí: viacdňové koncerty a karnevaly, súťaže, veľké obchodné konferencie, športové súťaže, veľtrhy produktov. Ak plánujete v blízkej dobe realizovať vyššie uvedené akcie, potom by ste si u nás mali určite kúpiť priemyselný výrobník ľadu.

Najvýkonnejšie a najproduktívnejšie z nich sú výrobníky ľadových vločiek. Ich produktivita je od 400 do 1000 kg ľadu za deň a výkon od 1,6 do 3,4 kW. Ponúkame na výber aj jednotky stredného výkonu a produktivity - jedná sa o výrobníky ľadu zrnitého a kockového ľadu, ktorých produktivita je 100-150 kg ľadu za deň. 

Vyrobník ľadu je určený na výrobu potravinárskeho a technického ľadu zo sladkej a morskej vody. Ľad sa vyrába vo forme kociek, vločiek, dosiek, kryštálov (snehu) atď.

V závislosti od zdroja vody môže byť zariadenie pripojené k vodovodnému systému a plniču.

Po desaťročia bol domáci výrobník ľadu skôr výnimkou ako pravidlom. Získanie a inštalácia týchto strojov doma alebo v komerčných prevádzkach si vyžadovala veľké investície a množstvo nepríjemností, teraz je však technológia na našej strane.

V priebehu rokov boli investované najlepšie technológie do poskytovania efektívnejších a pohodlnejších riešení chladenia. V tomto našom katalógu si každý bude môcť vybrať stroj na výrobu ľadu do domácnosti od popredných značiek v tomto odvetví, ktoré už desaťročia inovujú a vyvíjajú nové riešenia pre ľadový priemysel. Vďaka vysoko vyškoleným odborníkom a odhodlaniu, ktoré vložili do výroby vysoko kvalitných produktov, si dnes naši zákazníci môžu vychutnať ten najlepší ľad doma aj v práci.

Stojí za zmienku, že kúpa stroja na výrobu ľadu na Slovensku bude užitočná na súkromné ​​účely, ako aj pre spoločnosti v oblasti hotelového podnikania a reštaurovania, pretože pre „hráčov“ v tejto oblasti je dostupnosť vysoko efektívneho stroja na výrobu ľadu prvoradá. Kým predtým sme sa spoliehali na spoločnosti vyrábajúce ľad, aby slúžili konečnému spotrebiteľovi, teraz môžeme mať čerstvo vyrobené kocky ľadu pod vlastnou strechou. Pokiaľ ide o pomoc zákazníkom v hoteloch a reštauráciách, kvalita služieb je všetko. Podniky v tomto sektore závisia od tejto služby, aby rástli a uspeli. Preto je vysoko výkonný výrobník ľadu, ktorý spĺňa očakávania, základom pre doplnenie skúseností v týchto chúlostivých odvetviach, čím spĺňa požiadavky, ktoré môžu mať mnohí zákazníci na dennej báze.

Výrobníky ľadu sú moderné a potrebné vybavenie, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej profesionálnej kuchyni stravovacieho zariadenia. Všetky modely takýchto zariadení majú vysoký výkon, moderný dizajn, prijateľnú cenu a kompaktné rozmery, takže si môžete vybrať presne to, čo potrebujete. Cena zariadenia bude priamo závisieť od toho, ktorý model uprednostňujete. Výrobník ľadu si môžete kedykoľvek zakúpiť v našom internetovom obchode.

Výrobník ľadu bude vhodný pre akúkoľvek výrobu potravín, pretože výrazne zjednoduší a optimalizuje pracovný postup. Preto je potrebné zakúpiť prezentované zariadenie za prijateľnú cenu od nás a nepochybovať o jeho bezchybnej kvalite. Ak neviete, ktorý model zariadenia uprednostniť, aby ste boli s rozhodnutím spokojní, vždy sa môžete obrátiť na našich špecialistov, ktorí vám radi pomôžu. Je dôležité mať na pamäti, že cena prezentovaného zariadenia priamo závisí od jeho výkonu a ďalších funkcií, ktoré je dôležité zvážiť. Vyberte si u nás kvalitné výrobniky ľadu a budete so svojím rozhodnutím spokojní.