Profesionálne vaflovače. Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko.
Skladom

Elektrický profi vaflovač Gofra KZ-NL-1

Elektrický profi vaflovač Gofra KZ-NL-1 je ideálnym nástrojom pre vlastníkov reštaurácií a pekární, ..
120,00 €
Skladom

Elektrický profi vaflovač KZ-DV-1

Elektrický profi vaflovač Gofra KZ-NL-1 je ideálnym nástrojom pre vlastníkov reštaurácií a pekární, ..
120,00 €
Skladom

Elektrický profi vaflovač KZ-DV-2

Elektrický profi vaflovač KZ-DV-2 je skutočne unikátny nástroj pre majiteľov reštaurácií a pekární, ..
200,00 €
Skladom

Elektrický vaflovač Altezoro CL-1/H

Obdĺžnikový elektrický vaflovač CL-1/H je jeden z najkupovanejších modelov vaflovačov od našej spolo..
300,00 €
Skladom

Elektrický vaflovač Altezoro CL-1/I

Obdĺžnikový elektrický vaflovač CL-1/l je jeden z najkupovanejších modelov vaflovačov od našej spolo..
300,00 €

Profesionálne vaflovače

Hľadáte profesionálny vaflovač, ktorý dokáže pripraviť vždy dokonalé vafle? Altezoro vás pokryje. Ponúkame širokú škálu elektrických vaflovačov, ktoré sú ideálne pre domáce aj profesionálne použitie.

Náš internetový obchod má obrovský sortiment jednotiek vyrábaných rôznymi výrobcami, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám pri výrobe vaflí. Máme jednopolohové vaflovače v okrúhlych alebo hranatých tvaroch, ako aj vaflovače na tenké vafle. Naši manažéri sú vždy po ruke, aby vám pomohli vybrať najspoľahlivejšiu jednotku požadovaného výkonu a veľkosti.

Vaflovače ponúkame aj so špecifickými vnútornými vzormi pracovnej plochy v podobe rôznych veľkostí. Ak potrebujete vaflovače, ktoré dokážu vyrobiť trubičky, kornútky s plnkou alebo vaflové torty na koláče, máme pre vás pripravené.

Pri výbere takého zariadenia, majte na pamäti, že najlepšie vaflovače využívajú správne množstvo tepla a dobu varenia na vytvorenie dokonalých vaflí. Mali by sa tiež dať ľahko čistiť. Naše vaflovače sú vybavené časovačmi a termostatmi a sú bezpečné a užívateľsky prívetivé.

V Altezoro chápeme, že majitelia reštaurácií a kaviarní potrebujú vaflovače, ktoré dokážu neustále pripravovať vynikajúce vafle. To je dôvod, prečo sú všetky naše profesionálne vaflovače najvyššej kvality a schopné poskytnúť vám trvalo dokonalé vafle.

Naše vaflovače sa dodávajú s rukoväťami a vonkajším povrchom, ktorý zostáva chladný aj pri používaní zariadenia. Nepriľnavý belgický vaflovač je tou najlepšou voľbou, ak nechcete svoje vafle zoškrabať z mriežky, aby ste ich zjedli. Elektrický vaflovač by mal mať aj indikátor, ktorý vás upozorní na ukončenie procesu varenia.

Všetky naše profesionálne vaflovače majú odnímateľné rošty, vďaka čomu sa ľahko čistia bez rizika poškodenia vodou alebo úrazu elektrickým prúdom. A pokiaľ ide o vaflovú zmes, odporúčame vám kúpiť vaflové zmesi s najvyšším hodnotením, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

V Altezoro ponúkame najvýhodnejšie ceny za kvalitné vaflovače. Naše výrobky sú vyrábané známymi výrobcami a majú najvyššiu kvalitu. Majú nízku spotrebu energie, zriedka sa zlomia a neobsahujú chybné prvky v štruktúre.

Ak si naliehavo potrebujete kúpiť elektrický vaflovač, jednoducho zavolajte do nášho obchodu a my vám poskytneme výber z rôznych vaflovačov. Môžete si kúpiť vaflovač, ktorý potrebujete, bez toho, aby ste opustili svoju kaviareň alebo reštauráciu. Máme nerezové vaflovače s liatinovou pracovnou doskou a pohodlnými rukoväťami.

Na záver, keď si kúpite profesionálny vaflovač od Altezoro, budete môcť svojim návštevníkom ponúknuť rôzne lahôdky. Či už ste teda v Košiciach, na Slovensku alebo kdekoľvek inde na svete, objednajte si svoj vaflovač od Altezoro ešte dnes a vychutnajte si tie najlepšie vafle, aké ste kedy ochutnali!