Palacinkový domček. Kúpit, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.
Skladom

Platňa na palacinky KZ-HP-1

Liatinová pečiaca plocha s nepriľnavým povrchom priemerom 400 mm vám poskytne dokonalú príležitosť n..
170,00 €
Skladom

Platňa na palacinky KZ-HP-2

S platňou na palacinky KZ-HP-2 môžete rýchlo a jednoducho pripraviť dokonalé palacinky s priemerom 4..
330,00 €

Kúpiť krepovačku

Hľadáte profesionálneho a elektrický krepovač v Košiciach na Slovensku? Nehľadajte nič iné ako Altezoro, popredný výrobca a predajca elektrických výrobcov palaciniek v regióne. Náš výber krepovačov tvoria rôzni výrobcovia, takže si určite nájdete perfektnú jednotku pre vašu reštauráciu, kaviareň alebo jedáleň. Palačinky sú obľúbeným a tradičným jedlom, ktoré milujú návštevníci, takže ak chcete zostať konkurencieschopní, musíte mať vo svojej kuchyni krepovačku.

Naše elektrické palacinky sú mimoriadne pohodlné a ľahko sa používajú. Ovládací panel je prehľadný a jednoduchý, s tlačidlom zapnutia/vypnutia a kontrolkou. Teplotu povrchu na vyprážanie je možné regulovať pomocou gombíka. Krepovačky ponúkame s jedno- alebo dvojitou prevádzkou, pričom cena bude závisieť od výkonu, veľkosti a kvality fritovacej plochy, ako aj od prestíže výrobcu.

Krepovač je nielen nevyhnutným nástrojom pre profesionálov, ale je tiež ideálny pre milovníkov palaciniek, ktorí chcú rýchlo a jednoducho pripraviť lahodné a červené palacinky. Naše krepovačky sa dodávajú v rôznych veľkostiach a môžu byť vyrobené z liatiny alebo nehrdzavejúcej ocele. Počet priehlbín na palacinky je dôležitým faktorom, ktorý treba zvážiť, pretože ovplyvňuje, koľko palaciniek môžete upiecť naraz a veľkosť krepovača. Niektoré modely majú dokonca vymeniteľnú plochu na pečenie na prípravu palaciniek rôznych priemerov.

V Altezoro ponúkame kvalitné krepovačky za ceny výrobcu. Naše zariadenia vyrábajú len tí najlepší výrobcovia, čo zaručuje spoľahlivosť, výkon, výkon a bezpečnosť. Máme k dispozícii širokú škálu modelov vrátane dvojpolohových krepovačov, ktoré zdvojnásobia vašu produktivitu. Naše jednotky sú namontované na stabilných a spoľahlivých nohách a povrch na vyprážanie je opieskovaný špeciálnymi zárezmi, aby sa zabránilo pošmyknutiu.

Objednanie krepovačky z nášho internetového obchodu je jednoduché. Stačí zavolať na číslo uvedené na našej webovej stránke a my vám radi pomôžeme s výberom ideálneho zariadenia pre vaše potreby. Ponúkame krepovačky s veľkosťou vyprážacej plochy 350-400mm vyrobené z liatiny, ktorá výborne vedie a udržuje teplo. Nečakajte a pridajte do svojej kuchyne profesionálny krepovač – objednajte si od Altezoro ešte dnes!