Mixéry a mixéry. Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.
Skladom

Mixér na mliečne koktaily Remidag FN A-2 IL

Stolný mixér Remidag FN A-2 IL je vhodný na miešanie koktailov, prípravu krému, miesenie cesta alebo..
337,00 €
Skladom

Mixér na mliečne koktaily Remidag FN A-2 IM

Mixér od známej talianskej značky Remidag, ktorá vyrába profesionálne vybavenie pre bary, reštauráci..
327,00 €
Skladom

Mixér na mliečne koktaily Remidag FN-A1 PL

Mixér na mliečne koktaily Remidag FN-A1 PL s jednou stanicou. Materiál priehľadnej nádoby je polykar..
217,00 €
Skladom

Mixér Remidag FR-B1 X1

Profesionálne mixéry od talianskej firmy Remidag sú výbornou voľbou pre vybavenie barov, kaviarní a ..
320,00 €
Skladom

Profesionálny mixér Remidag FR-B1 P1

Profesionálny mixér Remidag FR-B1 P1 je výbornou voľbou pre vybavenie barov, kaviarní a reštaurácií...
335,00 €

Mixéry a mixéry kúpiť

Mixéry a blendery

Táto sekcia predstavuje rôzne modely profesionálnych mixérov a mixérov.

Milkshake patrí u nás dlhodobo medzi najobľúbenejšie maškrty. Kúpte si mixér na mliečne kokteily a tento stroj vám dá možnosť rozšíriť sortiment dezertných jedál ponúkaných v akomkoľvek bare alebo reštaurácii.

inteligencia

 Takéto mixéry veľmi dobre miešajú mlieko, zmrzlinu a bobule do homogénnej hmoty a tiež šľahajú mliečne koktaily. Varenie trvá len pár minút - ide o veľmi funkčné zariadenie s vysokou návratnosťou investície. Profesionálne vybavenie je zároveň oveľa spoľahlivejšie a produktívnejšie - používa sa takmer nepretržite a malo by ľahko vydržať zaťaženie, ktoré naň dopadne.

 Podľa účelu sa mixéry delia na mixéry na koktaily a na šľahanie. Rôzne trysky vám umožňujú pracovať s rôznymi produktmi. Veľký význam má rýchlosť otáčania šľahacieho tela, ako aj objem misy, od ktorého závisí výkon. Ponorné mixéry umožňujú prácu s akýmikoľvek nádobami. Blendery sú typom mixéra a dokážu šľahať aj mliečne kokteily, no vďaka prítomnosti nožov umožňujú aj drvenie ľadu či ovocia. Profesionálne mixéry sú odolnejšie a výkonnejšie. Väčšina modelov má automatické miešacie programy.

Mixér od výrobcu

Sme radi, že vám môžeme ponúknuť kvalitné vybavenie od výrobcu pre profesionálne kuchyne. Z tohto katalógu pre bar, reštauráciu, potravinársku dielňu odporúčame vybrať si výkonný, odolný, produktívny ručný / ponorný alebo stacionárny mixér od: NEMOX, AlteZoro, REMIDA, Fimar, MACAR, RobotCoupe, Sirman SIRIO.

 Nepoznáte vyčerpávajúce šľahanie a zdĺhavé miešanie potravinových hmôt s takýmto profesionálnym nástrojom. Tovar určený na prácu v kuchyni, ktorý kupujete, bol vyrobený na moderných inovatívnych zariadeniach, certifikovaných. Naši manažéri vám budú vedieť odporučiť, ktorý mixér si máte kúpiť: buď ponorný alebo stacionárny. Upozorňujeme, že existujú dva typy stacionárnych mixérov: jednopolohové a dvojpolohové.

Výber mixéra

 Ak plánujete kúpiť mixér v internetovom obchode, okamžite si určte množstvo práce, ktorú bude vaše nové zariadenie vykonávať, konkrétne rozmery pracovných nádob a objem šľahaných hmôt.

 Okrem toho zvážte, ktorý mixér je vhodný do vašej prevádzky: bežný alebo multifunkčný, ktorý kombinuje funkcie mixéra – so špeciálnymi nástavcami na drobenie, krájanie, sekanie.

 Samozrejme, musíte poznať výkon mixéra, počet dostupných rýchlostí (jedna, dve rýchlosti, prípadne variátor), ako aj maximálne otáčky mixéra a šľahacej metly (ich počet otáčok za minútu). Toto sú najdôležitejšie faktory, ktoré by ste mali okamžite venovať pozornosť.

 Ak sa rozhodnete pre kúpu stacionárneho mixéra, najprv si odpovedzte na otázku, aký druh mixéra by to mal byť: jedno- alebo dvojpolohový. Nádoby zahrnuté v súprave stacionárnych zariadení samozrejme nie sú veľké (od 0,5 do 1,5 litra), ale pre malú kaviareň alebo bar môže postačovať mixér s jednou stanicou.

 Bez ohľadu na objem nádob s pomocou takejto jednotky môžete v priebehu niekoľkých minút získať vzdušnú, sviežu hmotu. Pri kúpe zariadenia na dlhodobé a časté používanie je dôležité zvážiť materiál, z ktorého je korpus a misy vyrobené.Nami ponúkané kuchynské spotrebiče sú spravidla kvalitne vyrobené z nerezovej ocele, niektoré majú korpus vyrobený z hliníka a iných materiálov z ľahkých zliatin. Pri výbere ponorného mixéra nebude zbytočné zistiť čistú / brutto hmotnosť a objem kapacity misy, ktorú jednotka obsluhuje.

Mixér od výrobcu

 V internetovom obchode ponúkame zakúpenie takého multifunkčného zariadenia, akým je mixér, ktorý bude efektívne fungovať vo vašej kuchyni a vykoná za vás množstvo technologických operácií, kým budete zaneprázdnení prípravou iných jedál.

 Mixér je pohodlný, pretože ho môžete nainštalovať natrvalo na akúkoľvek rovnú plochu, pripojiť k sieti 220 V, naložiť ovocie, ľad do priehľadného pohára z odolného plastu, zvoliť režim rýchlosti, stlačiť tlačidlo „štart“ a .. ľahko prejsť na akýkoľvek iný typ aktivity.

 Pri bare sa medzitým pekne porozprávate s klientom, nalievate víno do pohárov, vo vnútri mixéra sa naplno pracuje, drví sa ovocie a vzniká ovocná pena. Tento proces môžete sledovať aj z diaľky vďaka priehľadnému poháru a ak potrebujete pridať ešte pár ingrediencií, nevadí, pretože na veku mixéra je špeciálny korok. Bez vypnutia mixéra a bez zmeny programu môžete cez otvor vo veku pridať čokoľvek chcete.Výkonné oceľové čepele rozdrvia, rozdrvia, rozmixujú produkty akejkoľvek tvrdosti: ľad, kávové zrná, orechy, čokoládu, zeleninu a ovocie , syr.

 A ak náhle potrebujete na pár minút odísť - nezabudnite, že váš mixér je vybavený núdzovým mikrospínačom a nebojte sa márne. Môžete si kúpiť mixér hneď teraz, keď kontaktujete nášho manažéra telefonicky alebo zanecháte požiadavku na "kontakty" “ na našej webovej stránke.

Výber mixéra

Profesionálne barové mixéry sú ideálne na prípravu typických koktailov, ako sú margarity, daiquiris alebo pina coladas. A hoci ich niektorí považujú za menej spoľahlivé ako mixéry na potraviny, modely zozbierané v tejto kategórii nášho internetového obchodu sú pripravené kedykoľvek vyvrátiť tento názor!

Mnohé z týchto mixérov majú priehľadné nádoby (misky), ktoré zlepšujú viditeľnosť produktu, a niektoré sú dokonca vybavené zvukotesnými krytmi, čo je výhodou pre prácu v už aj tak hlučných baroch. Je dôležité vybrať si tyčové mixéry, ktoré sú plne komerčné, pretože chcete, aby vydržali. Stojí za to pochopiť, že domáci mixér nebude mať požadovanú kapacitu a nie je určený na nepretržité každodenné používanie! Je mimoriadne dôležité zvážiť kapacitu mixéra, výkon a materiál.

Typ tyčového mixéra, ktorý potrebujete, bude vo veľkej miere závisieť od prostredia, v ktorom sa bude používať. Napríklad príprava smoothie počas celého dňa si bude vyžadovať úplne iné zariadenie, ako urobiť len pár smoothies za noc. V prvom rade zvážte typ podnikania, ktoré prevádzkujete. Na aké produkty použijete tyčový mixér? Budete z neho robiť krémové polievky alebo lákavé smoothie? Potom si premyslite, ako často ho budete používať. Niektoré mixéry sú navrhnuté tak, aby sa ľahšie používali a nebudú fungovať v prostredí, kde sa používajú na prípravu desiatok nápojov každý deň. Niektoré profesionálne mixéry majú navyše funkcie, ako sú programovateľné ovládacie prvky alebo časovače, vďaka ktorým sú efektívnejšie pri použití vo veľkých kuchyniach a baroch. Ak sa chystáte pripravovať rovnaký recept znova a znova alebo chcete nastaviť mixér na konkrétny čas a robiť iné úlohy, zatiaľ čo robí svoju prácu, niektoré z týchto funkcií vám môžu kompenzovať vyššiu cenu tým, že ušetríte čas a práca.

Veľkosť. Vždy by ste si mali zvoliť správnu veľkosť! To znamená, že si musíte určiť počet ml v nádobe (miske) mixéra, tak si premyslite, čo budete mixovať. Ak sa špecializujete na koktaily, potom budete potrebovať niečo, čo je rýchle, efektívne a s väčšou miskou, aby ste zvládli väčšie objednávky.

Materiál. Vyberte si zo skla, plastu alebo nehrdzavejúcej ocele. Nerezová oceľ je najpraktickejšia, ale sklo alebo plast sú skvelé na ukážku výroby koktailov!

Výživa. Získajte ten správny výkon pre svoj bar alebo krčmu. Tyčové mixéry majú zvyčajne výkon medzi 750 a 1500 wattmi, čo vám dáva dostatok energie na drvenie kociek ľadu a dokonalé mixovanie nápojov. Ak podávate hustejšie nápoje alebo potrebujete použiť mixér na mixovanie pevných ingrediencií, zvoľte 1500 wattov alebo viac.

Rýchlosť. Na použitie v baroch a krčmách budete zvyčajne potrebovať spínač vysokej rýchlosti, nízkej rýchlosti a pulzného spínača.

Ak máte radi multifunkčnú jednotku na prácu v kuchyni, pomôžeme vám vybrať mixér, ktorý v sebe spája množstvo funkcií a pracuje v niekoľkých režimoch ako sekanie, mixér, krájač. S ním môžete ľahko sekať, miesiť cesto, sekať alebo pyré zeleninu, šľahať smotanu a drviť tvrdé orechy. , Hamilton Beach, ktoré sú uvedené v tejto časti stránky.

Pomôžeme vám vybrať zariadenie s výkonným motorom a veľkým kontajnerom, ak máte veľké stravovacie zariadenie a potrebujete odolnú a trvácnu jednotku. V internetovom obchode si môžete zakúpiť mixér s výkonom do 1,2 kW, pracujúcim pri otáčkach do 22 000 ot./min., s niekoľkými rýchlosťami a pulzačným režimom, ako aj s výberom hmotnosti a rozmerov, ktoré sú najvhodnejšie pre vaše stravovacie zariadenie. .

 Ak potrebujete zariadenie, ktoré má pevnú oceľovú konštrukciu tela, čepeľ, ktorá rozdrví akýkoľvek pevný produkt, priestranné utesnené sklo, stabilné gumené nožičky, aby sa zabránilo skĺznutiu po povrchu počas prevádzky, okamžite vám pomôžeme vybrať ten správny produkt a poskytnúť jeho vlastnosti.