Platňa na palacinky KZ-HP-1 Kúpiť, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Platňa na palacinky KZ-HP-1

  • Výrobca:Altezoro
  • Kód produktu:KZ-HP-1
  • Skladom
Cena bez DPH: 275,00 €
Cena s DPH
170,00 €

Popis

Liatinová pečiaca plocha s nepriľnavým povrchom priemerom 400 mm vám poskytne dokonalú príležitosť na prípravu chutných pokrmov. Tento kvalitný kuchynský prístroj má rovnomerné rozloženie tepla po celej ploche, čo zaručuje dokonalé výsledky.

Vrátane drevenej špachtle a tela z nerezovej ocele, platňa je skvelou voľbou pre každého majiteľa reštaurácie alebo pekárne, ktorý chce ponúknuť zákazníkom vynikajúce jedlá.

S nastaviteľným termostatom v rozsahu od 50 °C do 300 °C si môžete prispôsobiť teplotu podľa konkrétneho receptu. Výkon 3kW/230V zaručuje rýchlu a účinnú prípravu jedál.

Tento kuchynský prístroj má rozmery 450x480x235 mm a hmotnosť 15,5 kg, čo z neho robí praktický a jednoducho prenosný predmet. Certifikát CE zaručuje jeho bezpečnosť a kvalitu.

Liatinová pečiaca plocha s nepriľnavým povrchom je skvelým nástrojom na prípravu vynikajúcich jedál. S týmto kvalitným grilom z nerezovej ocele si môžete byť istí, že vaše jedlá budú vždy lahodné a dokonale pripravené.

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Vybrané produkty