Elektrický profi vaflovač KZ-DV-2 Kúpiť, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Elektrický profi vaflovač KZ-DV-2

  • Výrobca:Altezoro
  • Kód produktu:KZ-DV-2
  • Skladom
Cena bez DPH: 100,00 €
Cena s DPH
200,00 €

Popis

Elektrický profi vaflovač KZ-DV-2 je skutočne unikátny nástroj pre majiteľov reštaurácií a pekární, ktorí chcú poskytnúť svojim zákazníkom vafle dokonalého tvaru a chuti. Tento profesionálny vaflovač je vybavený výkonným 2 kW motorom, ktorý Vám umožní jednoducho upiecť vlastné oplátky s priemerom 18 cm.
Jedinečná vlastnosť tohto vaflovača je možnosť jednoduchého stočenia oplatky do kornútka pomocou dodaného kužeľa. To znamená, že vaše vafle budú vyzerať a chutiť tak, ako by boli vyrobené profesionálom.
S teplotou v rozmedzí 50-300 °C môžete zvoliť ideálnu teplotu pre vafle a s časovačom môžete sledovať čas pečenia, čím zabezpečíte, že vaše vafle budú dokonale upečené.
Vaflovač je dostatočne kompaktný, aby sa zmestil do akejkoľvek kuchyne alebo pekárne. 

S týmto profesionálnym vaflovačom môžete svojim zákazníkom ponúknuť širokú škálu vaflových dezertov a získať si ich priazeň. Je to skvelý nástroj pre každého, kto chce poskytnúť svojim zákazníkom kvalitné a čerstvé vafle.

Špecifikácia

Hmotnosť, kg
13.4
Výkon, kWt
2
Napätie, V
220
Vonkajšie rozmery, mm
50 x 32 x 26
Krajina výroby
Čína

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Vybrané produkty