Chladiaca skriňa AF 07 EKO MTN Tecnodom 1 dv 1dv Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Chladiaca skriňa AF 07 EKO MTN Tecnodom 1 dv kúpiť

Cena bez DPH: 1 104,17 €
Cena s DPH
1 325,00 €

Popis

Chladiaca jednodvierková skriňa Tecnodom AF 07 EKO MTN je ideálnym riešením pre skladovanie potravín v rôznych prevádzkach verejného stravovania. Svojim moderným dizajnom a kvalitnými materiálmi Vám poskytne spoľahlivé a efektívne chladenie. Skriňa je vybavená jednými dvierkami a disponuje dostatočným priestorom pre skladovanie mrazených aj nezmrazených potravín.

Freón R404A/R452A a automatické odmrazovanie/odparovanie kondenzátu zabezpečujú optimálne podmienky pre uchovávanie potravín. Skriňa je vybavená 3 plastovými polícami GN2/1 a 6 nerezovými koľajničkami pre jednoduchšie usporiadanie a manipuláciu s potravinami.

Tecnodom AF 07 EKO MTN Vám umožní uchovávať vaše potraviny v bezpečí pri teplote okolia do +43 °C a relatívnej vlhkosti do 65%. Skriňa je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele AISI 304, ktorá zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Tento produkt je vhodný pre použitie na obchodných podlažich predajní a skladov, v hospodárskych priestoroch potravinárskej výroby a kulinárskych dielní. S Tecnodom AF 07 EKO MTN budete mať vždy k dispozícii čerstvé a kvalitné potraviny pre vašich zákazníkov a hostí.

Špecifikácia

Čistá hmotnosť, kg
140
Typ zariadenia
chladiaca skriňa
Zdroj energie
elektrina
Počet dverí
1
Počet políc
3
Materiál
nehrdzavejúca oceľ
Výkon, kWt
0.39
Napätie, V
220
Objem, l
700
Ovládací panel
prítomný
Vonkajšie rozmery, mm
710х800х2100
Krajina výroby
Taliansko
Nastaviteľná teplota, С
-2/+8
Typ chladenia
dynamický
typ inštalácie
plocha

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA