Chladiaci stôl SL 03 NX Tecnodom Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Chladiaci stôl SL 03 NX Tecnodom

Cena bez DPH: 1 405,83 €
Cena s DPH
1 687,00 €

Popis

Ak ste šéfkuchár alebo majiteľ reštaurácie, taliansky chladiaci stôl Tecnodom SL 03 NX je tou správnou voľbou pre vašu kuchyňu. Je vybavený 3 dvierkami, pracovnou plochou bez okraja a tromi policami, aby vám poskytol dostatok priestoru na uskladnenie všetkých zložiek, ktoré potrebujete na prípravu chutných a zdravých šalátov.

Každá priehradka má svoju vlastnú poličku, takže môžete jednoducho organizovať svoje zložky podľa potreby. S fréonom R452A a prevádzkovou teplotou okolia do +43°C a vlhkosťou do 65%, vaše zložky budú vždy čerstvé a chladené.

Tento chladiaci stôl je vyrobený z nerezovej ocele, ktorá zabezpečuje odolnosť proti korózii. Dvere sú vybavené magnetickým zámkom, aby sa zabezpečila účinná izolácia a udržala sa konštantná teplota.

Taliansky chladiaci stôl Tecnodom SL 03 NX je ideálny pre reštaurácie, kaviarne a iné stravovacie podniky, ktoré chcú ponúknuť svojim zákazníkom chutné a čerstvé šaláty. Tento stôl má štýlový dizajn a skvelú funkčnosť, čo z neho robí vynikajúcu investíciu pre vaše podnikanie.

Takže, ak hľadáte šalatový stôl, ktorý je spoľahlivý, odolný a funkčný, neváhajte a objednajte si taliansky stôl Tecnodom SL 03 NX. Vaši zákazníci budú milovať čerstvé a chutné šaláty, ktoré budete s týmto stolom schopní pripraviť.

Špecifikácia

Čistá hmotnosť, kg
89
Typ zariadenia
chladiaci stôl
Zdroj energie
elektrina
Počet dverí
3
Počet políc
3
Materiál
nehrdzavejúca oceľ
Výkon, kWt
0.5
Napätie, V
220
Objem, l
350
Ovládací panel
prítomný
Vonkajšie rozmery, mm
1384х700х880
Krajina výroby
Taliansko
Nastaviteľná teplota, С
+4/+10
Typ chladenia
dynamický
typ inštalácie
plocha

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA