Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Koneteollisuus OY, Fínsko Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Koneteollisuus OY, Fínsko Kúpte

Vitajte v KT (Koneteollisuus) - spoločnosti z Fínska, ktorá vám ponúka kvalitné produkty za optimálnu cenu. Naša spoločnosť vyrába a dodáva širokú škálu strojov, prístrojov a náhradných dielov pre vašu reštauráciu alebo iné stravovacie zariadenie. Všetky naše produkty sú vyrobené s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a dlhú životnosť, aby zodpovedali požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Naša spoločnosť sa neustále snaží zdokonaľovať svoje produkty a prispôsobovať sa potrebám zákazníkov. Naši zamestnanci sú vám k dispozícii na poskytnutie technickej pomoci, dodávky náhradných dielov a poradenstva na vysokej profesionálnej úrovni. CT zariadenie, ktoré ponúkame, vám zabezpečí nepretržitú prevádzku počas dlhodobého používania.

Ak hľadáte kvalitné a spoľahlivé zariadenia pre vašu reštauráciu alebo stravovacie zariadenie, neváhajte kontaktovať KT (Koneteollisuus). Navštívte nás na adrese Järvihaantie 5, 01800 Klaukkala, Fínsko alebo nás kontaktujte na PO Box 49, 01801 Klaukkala. Budeme radi, ak vám pomôžeme s vašimi potrebami a poskytneme vám to najlepšie z našej ponuky.

Skladom

Šupienka na ryby Koneteollisuus Oy KT-S

Šupienka na ryby KT-S od Koneteollisuus Oy je určená na odstraňovanie šupín z rýb a výrazne uľahčuje..
1 480,00 €