Odšťavovač KZ/CL/G 20000 Altezoro Kúpiť, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Odšťavovač KZ/CL/G 20000 Altezoro

  • Výrobca:China
  • Kód produktu:KZ/CL/G 20000
  • Skladom
Cena bez DPH: 300,00 €
Cena s DPH
360,00 €

Popis

S týmto výkonným odšťavovačom môžete jednoducho a rýchlo vytlačiť čerstvú šťavu z akéhokoľvek druhu ovocia alebo zeleniny. Od melónov a jabĺk až po pomaranče, pomelá a broskyne, hrozno, mrkvu a zeler, tento odšťavovač zvládne všetko.

Centrifúga Profi KZ/CL/G 20000 ponúka rýchlosť až 2800 otáčok za minútu, čo znamená, že môžete vytlačiť čerstvú šťavu za krátku chvíľu a s minimálnym úsilím. Táto centrifúga má tiež nízku hmotnosť, iba 20 kg, takže ju môžete ľahko premiestňovať a umiestniť ju tam, kde ju budete potrebovať.

Výkon tohto odšťavovača je 550 W, čo znamená, že je dostatočne výkonný na to, aby bol efektívny, ale zároveň aj šetrí vaše náklady na energiu. Okrem toho je tento odšťavovač certifikovaný CE, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť a spoľahlivosť tohto zariadenia.

Ak chcete mať vo svojej reštaurácii najlepšie nástroje, aby ste mohli ponúkať vašim zákazníkom čerstvé a zdravé šťavy, potom je centrifúga Profi KZ/CL/G 20000 tou správnou voľbou pre vás. Svojou vysokou rýchlosťou, výkonom a spoľahlivosťou je toto zariadenie investíciou, ktorá sa vám určite vráti. Zvýšte efektivitu svojej reštaurácie a ponúknite zákazníkom to najlepšie - objednajte si centrifúgu Profi KZ/CL/G 20000 ešte dnes!


Špecifikácia

Hmotnosť, kg
20
Výkon, kWt
0.55
Napätie, V
220
Vonkajšie rozmery, mm
435x355x520mm
Krajina výroby
Čína

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA