Pizza pec VJ13-I Altezoro Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Pizza pec Altezoro VJ13-I

  • Výrobca:Altezoro
  • Kód produktu:VJ13-I
  • Skladom
Cena bez DPH: 582,50 €
Cena s DPH
699,00 €

Popis

Pizza pec Altezoro VJ13-I je malá jednokomorová pec určená najmä pre americké pizze, ktorá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a vybavená skleneným okienkom na kontrolu procesu prípravy pizze. Pec je určená pre tri pizze s priemerom 30 cm. Vzhľadom k malým rozmerom, je vhodná do malých bufetov a pizzerií, ale aj do mobilných a otvorených predajní rýchleho občerstvenia. V súčasnosti je to jeden z najviac cenovo dostupných modelov dobrej kvality.

Táto pec na pizzu je súčasťou vysoko kvalitného zariadenia pre potravinársky priemysel. Kľúčové komponenty pece vyrábajú najlepší európski a svetoví výrobcovia, o čom svedčí aj ich vlastné zabezpečenie kvality. V kombinácii s optimalizovanými nákladmi na montáž a výrobu príslušenstva v Číne, naši zákazníci dostávajú pri nákupe spoľahlivé vybavenie s dlhou životnosťou, na ktoré sa vzťahuje oficiálna továrenská záruka. Výška komory je 12 cm. Dvierka sú s presklenými okienkami.

Špecifikácia

Čistá hmotnosť, kg
60
Typ zariadenia
pec na pizzu
Priemer pizze, cm
30
Zdroj energie
elektrina
Materiál
predný panel je z nehrdzavejúcej ocele, zvyšok je lakovaný kov
Výkon, kWt
4.8
Napätie, V
220
Vonkajšie rozmery, mm
1285х645х440mm
Krajina výroby
Čína
Nastaviteľná teplota, С
až +300

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA