Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Bertos Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Bertos Kúpte

Novodobou filozofiou Bertos je vývoj, výroba a kompletný servis v súlade s požiadavkami súčasných a budúcich užívateľov produktov Bertos. Dodnes sa spoločnosti Bertos podarilo získať vedúce postavenie na trhu, imidž lídra vo výrobe vysokokvalitných zariadení pre gastronomický priemysel.

Dnes má Bertos 112 kancelárií v Taliansku, rad 500 modelov zariadení a približne 24 000 kusov rôznych produktov. Technologické zariadenia a kuchynské linky vyrábané spoločnosťou Bertos, určené pre ucelený technologický proces, sú realizované v súlade s presnými kritériami kvality pripravovaných produktov a hospodárnosti technologických procesov. Treba poznamenať, že výrobné technológie spoločnosti sa neustále zlepšujú s prihliadnutím na najnovšie úspechy v tejto oblasti. Na druhej strane, vlastné investície a výskumné práce umožňujú spoločnosti dosiahnuť zvýšenú produktivitu a získať optimálne vlastnosti zariadení. Napríklad výskum a vývoj sa vykonáva pomocou najmodernejšieho 3D návrhového softvéru „Parametric Imaging Technologies“, ktorý umožňuje plnú kontrolu nad technickým zobrazovaním s cieľom zabezpečiť vývoj produktov najvyššej kvality. V továrňach spoločnosti je organizovaná prísna kontrola kvality zariadení. Zariadenie je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a v súlade so všetkými uznávanými medzinárodnými normami EÚ. Spoločnosť používa komponenty nemeckej výroby pre prvky, ktoré určujú spoľahlivosť a bezporuchovú prevádzku tepelných zariadení - termostaty, vykurovacie telesá. Od roku 1997 majú všetky produkty pod značkou Bertos medzinárodný certifikát kvality ISO 9001. Všetky pripojenia zariadení Bertos na elektrické a vodovodné siete, ako aj prevádzkové režimy sú prispôsobené ukrajinským podmienkam. Najpopulárnejším zariadením Bertos na ruskom trhu sú profesionálne vykurovacie linky série 600, 700 a 900 pre zariadenia verejného stravovania. séria 700 pre stredne veľké stravovacie zariadenia; Séria 900 pre jedálne a reštaurácie s veľkým počtom miest na sedenie. Všetky zariadenia sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ľahko sa udržiavajú a sú vhodné na dezinfekciu.

Skladom

Plynová grilovacia platňa Bertos G7FR4M

Plynová grilovacia platňa Bertos G7FR4M je veľké a spoľahlivé tepelné zariadenie, ktoré sa stane nez..
1 720,00 €
Skladom

Plynová grilovacia platňa Bertos G7FR8-M2

Plynová grilovacia platňa Bertos G7FR8M2 má impozantnú veľkosť a unikátne výkonné kuchynské vybaveni..
1 930,00 €
Skladom

Vrch na vyprážanie Bertos E7FR4M

Elektro grilovacia platňa Bertos E7FR4M je ideálnou voľbou pre skutočných profesionálov. Tento rebro..
1 670,00 €