Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Robot Coupé, Francúzsko Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Robot Coupé, Francúzsko Buy

ROBOT COUPE KRAJAČ ZELENINY A ODŠŤAVOVAČ KÚPITE V Košiciach Krájače zeleniny, odšťavovače, krájače Robot Coupe Krájače zeleniny, odšťavovače Robot Coupe si môžete zakúpiť v Košiciach Bratislava a Praha s doručením do ktoréhokoľvek iného mesta na Slovensku a v Českej republike v internetovom obchode Avelon. Od tohto výrobcu ponúkame kúpiť aj frézy, ponorné mixéry a široký sortiment vymeniteľných rezných prvkov. Prečítajte si o výhodách a rozmanitosti vybavenia Robot Coupe nižšie.

VYBAVENIE ROBOT KUPÉ

Vybavenie Robot Coupe, ktoré si môžete zakúpiť na tejto stránke, vyrába rovnomenná spoločnosť. Robot Coupe je jedným z lídrov na trhu profesionálnych potravinárskych zariadení, prvé zariadenia pod touto značkou boli uvedené na trh v roku 1960. Odvtedy sa výroba neustále rozvíja a modernizuje a poskytuje spotrebiteľom stále pokročilejšie modely s množstvom užitočných funkcií a bezprecedentnou úrovňou kvality.

KRÁJAČ ZELENINY ROBOT KUPÉ CENA A POPIS

Cena krájačov zeleniny Robot Coupe je dostupná pre použitie v profesionálnej kuchyni reštaurácie alebo kaviarne. Toto zariadenie sa rýchlo vyplatí vďaka vysokému výkonu a funkčnosti. Krájač zeleniny dokáže nakrájať veľké množstvo varenej a surovej zeleniny, ovocia, húb, syra bez použitia ručnej práce a straty času. Vo vlajkových modeloch dosahuje produktivita 250 kilogramov za hodinu pri spotrebe energie iba 0,55 kilowattu. Stojí za to zdôrazniť pohodlnosť a jednoduchosť používania aj nevyškoleným zamestnancom.

ODŠŤAVOVAČE ROBOT KUPÉ CENA A POPIS

Odšťavovače Robot Coupe, ktoré si môžete zakúpiť aj v sekcii venovanej francúzskemu výrobcovi, disponujú automatickým systémom zásobovania potravinami. Táto funkcia nevyžaduje, aby používateľ používal posúvač. Vo všeobecnosti úzka špecializácia Robot Coupe na zariadenia na mletie, krájanie a lisovanie produktov umožnila posunúť vybavenie na kvalitatívne novú úroveň. Odšťavovače Robot Coupe, ktorých cena je veľmi demokratická, sa rovnako ako ostatné zariadenia tejto spoločnosti predávajú v 80 krajinách sveta. Jednou z hlavných výhod modelov značky je vysoká odolnosť voči poruchám, spoľahlivosť a dlhá životnosť, jeden a pol až dvakrát viac ako pri analógoch iných výrobcov.

KDE KÚPIŤ KRÁJAČ ZELENINY, ODŠŤAVOVAČ ROBOT KUPÉ V Slovensko a do Prahy

Internetový obchod Avelon ponúka ku kúpe krájače zeleniny, odšťavovače Robot Coupe v Košiciach a Bratislave s doručením na Slovensko a do Prahy, nech ste kdekoľvek. V našom katalógu si môžete zakúpiť aj rezačky, ručné mixéry a rezacie kotúče Robot Coupe. Na všetky zariadenia je poskytovaná jednoročná záruka a možnosť dohodnúť si splátkový kalendár bez opustenia počítača.

Skladom

Krájač zeleniny CL60 Robot Coupe

Elektrický krájač zeleniny Robot Coupe CL60 sa používa na prácu v podmienkach zvýšenej prevádzky v s..
8 899,00 €