Sklokeramický varič EWT INOX AMCD108W Kúpit, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Sklokeramický varič EWT INOX AMCD108W

  • Výrobca:EWT Inox
  • Kód produktu:AMCD108W
  • Skladom
Cena bez DPH: 135,83 €
Cena s DPH
163,00 €

Popis

Indukčný sporák EWT INOX AMCD108W: Kompaktný, efektívny a štýlový dizajn

Zabudnite na staré neefektívne sporáky, ktoré sa zahrievajú príliš dlho a neumožňujú vám vychutnať si prípravu jedla. Privítajte nový indukčný sporák EWT INOX AMCD108W, ktorý nielen zjednoduší proces prípravy jedla, ale aj pridá štýl a eleganciu do vašej kuchyne.

EWT INOX AMCD108W má vysokú účinnosť, vďaka čomu ju môžete používať na prípravu akýchkoľvek jedál rýchlo a bezpečne. S pomocou indukčnej technológie, sporák okamžite zohreje riad, ktorý ste postavili na povrch, a nie samotný sporák, čo umožňuje ušetriť až 50% elektrickej energie v porovnaní s tradičnými elektrickými sporákmi.

EWT INOX AMCD108W má kompaktnú veľkosť, vďaka ktorej sa zmestí na kuchynskú linku akéhokoľvek rozmeru, a je ju pohodlne prenášať z jednej miestnosti do druhej. Okrem toho je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a spoľahlivosť jej fungovania.

Štýlový dizajn indukčného sporáku EWT INOX AMCD108W dodá vašej kuchyni osobitý šarm. Vyrobená z nerezovej ocele, vyzerá veľmi moderné a elegantne. Na sporáku sa nachádza senzorové ovládanie, ktoré robí jeho použitie veľmi jednoduchým a pohodlným.

Indukčný sporák EWT INOX AMCD108W je skvelou voľbou pre tých, ktorí si cenia čas a pohodlie, ako aj pre tých, ktorí chcú pridať štýl a eleganciu do svojej kuchyne. Môžete si ho objednať priamo teraz a získať ho za najvýhodnejšiu cenu. Nezmeškajte príležitosť získať kvalitný produkt, ktorý vám uľahčí a spríjemní život. Kúpiť indukčný sporák EWT INOX AMCD108W znamená urobiť správny výber!

Indukčný varič WOK EWT INOX AMCD108W je jednopolohový, telo je vyrobené z nerezovej ocele. Pracovná plocha pre indukčnú panvicu je vyrobená z keramického skla. Maximálne zaťaženie sklokeramickej pracovnej plochy je 40 kg. Tanier je vybavený časovačom a digitálnym displejom. Minimálna pracovná teplota je 60 C, maximálna 240 C. Nechýba elektronická ochrana proti prehriatiu platne.

Špecifikácia

Čistá hmotnosť, kg
6
Typ zariadenia
sklokeramická varná doska
Materiál
Nehrdzavejúca oceľ
Materiál pracovnej plochy
sklo
Výkon, kWt
3,5
Napätie, V
220
Vonkajšie rozmery, mm
340х450х160
Nastaviteľná teplota, С
+60...+240

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA