Umývačka riadu Krupps K1100E Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Umývačka riadu Krupps K1100E

Cena bez DPH: 2 458,33 €
Cena s DPH
2 950,00 €

Popis

Chcete zabezpečiť kvalitné umývanie riadu? Pre to je potrebné zakúpiť špeciálne vybavenie, ako je umývačka riadu Krupps Koral 1100E. Tento model je vhodný na umývanie nielen riadu a spotrebičov, ale aj hrncov, panvíc, plechov na pečenie a iného kuchynského náčinia.

Umývačka riadu Krupps Koral K1100E je vybavená kupolovým spôsobom plnenia. Čas umývania sa oproti predchádzajúcim modelom výrazne skrátil, pričom sa výrobcovi podarilo zachovať vysokú kvalitu umývania riadu.

Maximálna povolená výška nádoby je 39 cm.

Na získanie profesionálnej úrovne spracovania riadu je dôležité dodržiavať povolené veľkosti riadu uvedené výrobcom. Je tiež dôležité zabezpečiť, aby dodávka vody prebiehala s prihliadnutím na požiadavky tohto zariadenia. Umývačka riadu tohto modelu vyžaduje tlak prívodu vody minimálne 2 bary.

Model Krupps Koral K1100E spĺňa všetky európske normy kvality. Materiál puzdra - nehrdzavejúca oceľ. Charakteristickými vlastnosťami zariadenia sú jednoduchosť použitia, kvalitná montáž a široká funkčnosť. Umývačka riadu Krupps Koral K1100E automatizuje proces umývania riadu v kuchyni, čím uvoľňuje personál pre inú prácu.

Výrobca Krupps patrí k technologicky vyspelým spoločnostiam a ich systém iKloud to potvrdzuje. Systém slúži na nadviazanie bezdrôtového spojenia s terminálom a najlepšie ilustruje postoj spoločnosti k potrebám svojich zákazníkov.

iKloud rieši väčšinu problémov a umožňuje spoločnosti zhodnotiť čas svojich zákazníkov, a preto iKloud uviedli na trh a naďalej pracujú na jeho zlepšovaní.

Systém umožňuje:

  • vzdialene konfigurovať alebo upravovať parametre
  • zistiť včas o prítomnosti porúch alebo iných problémov
  • vykonávať neustále monitorovanie strojov inštalovaných vo výrobe
  • plán údržby podľa harmonogramu
  • poskyt trvalého prístupu k údajom jednotiek
  • práca s pohodlným displejom
  • doladiť rozhranie a systém ako celok pre konkrétneho používateľa
  • kontrola spotreby elektriny
  • nastaviť čas zapnutia a vypnutia zariadenia
  • vykonať samodiagnostiku

Umývačky riadu Krupps sú vybavené týmto systémom a dotykovým ovládacím displejom Uniko, ktorý je vyrobený z tvrdeného skla. Aktualizované rozhranie je jednoduché a pohodlné. Úvodná obrazovka zobrazuje údaje o priebehu umyvacieho cyklu a spotrebe energie.

K dispozícii je tiež 15 ďalších ikon venovaným vlastným umývacím cyklom. Výber správneho programu umývačky riadu je maximálne jednoduchý a pohodlný. Stačí kliknúť na možnosť, ktorá sa vám páči, a spustiť stroj.

Umývačka riadu Krupps Koral K1100E, ktorú si môžete kúpiť na našej stránke za výhodnú cenu, je inováciou s neprekonateľnou obsluhou, ktorá môže úplne zmeniť trh umývačiek riadu!

Špecifikácia

Celková hmotnosť, kg
133
Maximálna výška riadu, mm
415
Materiál
nehrdzavejúca oceľ
Výkon, kWt
6.74
Napätie, V
380
Prípojka vody
prítomná
Kanalizačná prípojka
prítomná
Výkon
60 kg/h
Vonkajšie rozmery, mm
620х770х1400/1900
Rozmery kazety, mm
500х500
Krajina výroby
Taliansko
Cyklus prania, sek
90/120

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA