Krájač zeleniny Sammic CA-301 Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Krájač zeleniny Sammic CA-301

Cena bez DPH: 832,50 €
Cena s DPH
999,00 €

Popis

Radi by sme predstavili kvalitný krájač zeleniny Sammic CA-301, ktorý je dokonalý pre vaše kuchárske potreby. Tento vysoko kvalitný stroj vám umožní krájať zeleninu a ovocie s ľahkosťou a presnosťou. Použitie potravinárskej nehrdzavejúcej ocele zaručuje hygienu a dlhú životnosť stroja.

Sammic CA-301 vytvára rovnomerné a presné rezy, bez akýchkoľvek poškodení výrobkov. Jeho zabudovaný elektronický ovládací panel umožňuje konfigurovať prevádzkové parametre zariadenia a zvoliť si jednu zo štandardných rýchlostí, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Komora je vybavená ejektorom so širokými lopatkami, ktorý posúva produkty cez bunker a zabezpečuje rýchle a efektívne spracovanie. Sammic CA-301 je dokonalým riešením pre vašu kuchyňu, ktorý vám ušetrí čas a zvýši efektivitu práce. Objednajte si teraz a začnite využívať všetky výhody tohto vynikajúceho krájača zeleniny.

Špecifikácia

Čistá hmotnosť, kg
21
Displej
nie
Zdroj energie
elektrina
Počet rýchlostí ventilátora
1
Materiál
eloxovaný hliník
Materiál pracovnej plochy
hliník
Výkon, kWt
0.55
Napätie, V
220
Ovládací panel
mechanický
Výkon
450 kg/h
Vonkajšie rozmery, mm
389x405x544
Rýchlosť, ot./min
365
Krajina výroby
Španielsko
Typ nástroja
rezačka zeleniny

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA