Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Sammic Kúpim, cena v Košiciach, Bratislave, Prešove, Prahe, Ostrave, Brne, Slovensko a Česká republika.

Profesionálne vybavenie pre reštaurácie a catering Sammic Kúpte

Sammic je skupina spoločností, ktorých činnosť je zameraná na vývoj, výrobu a komercializáciu zariadení pre gastronómiu a pohostinstvo, koncesovanú živnosť a potravinársky priemysel.

V Sammicu vyrábame kvalitné vybavenie pre gastronómiu a hotelierstvo, živnostenský priemysel a potravinársky priemysel

SAMMIC je skupina spoločností, ktorých činnosť sa sústreďuje na vývoj, výrobu a komercializáciu zariadení pre stravovacie a hotelové zariadenia, licencovaný obchod a potravinársky priemysel.

Spoločnosť založená v roku 1961 miestnymi podnikateľmi začala svoju činnosť ako výrobca zariadení na dynamickú prípravu jedál. Postupom času sa ponuka Sammic rozšírila a dnes ponúka široký sortiment:

V Sammic dbáme na potreby trhu a pracujeme s cieľom ich uspokojiť, pričom vždy dodržiavame najvyššie štandardy kvality. Okrem navrhovania a výroby špičkových produktov poskytuje Sammic v spolupráci s podnikovým šéfkuchárom Enriquem Fleischmannom a jeho tímom školenia a poradenské služby pre predajcov aj koncových používateľov.

Skupina SAMMIC si je vedomá skutočnosti, že spoločenské a kultúrne zmeny, ktoré sa dejú vo svete, spôsobujú revolúciu v sektorových návykoch a s nadšením pracuje na uspokojení nových potrieb, ktoré vznikajú v dôsledku týchto transformácií.

Skladom

Krájač zeleniny Sammic CA-301

Radi by sme predstavili kvalitný krájač zeleniny Sammic CA-301, ktorý je dokonalý pre vaše kuchárske..
999,00 €
Skladom

Krájač zeleniny Sammic CA-401

Španielsky krájač zeleniny Sammic CA-401 je vybavený bočnou distribučnou čepeľou, ktorá vám umožní j..
1 399,00 €